Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Alpages de Reberty' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm), jídelní kout a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 6 m2, jihozápadní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wir ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Alpages de Reberty, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_360_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm), jídelní kout a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo a sprcha. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 6 m2, jihozápadní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 62 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 01:37
Mapa stránek ...