Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Médian' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon, severní orientace. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Médian, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_350_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon, severní orientace. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:47
Mapa stránek ...