Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lac du Lou, Chavi?re, Péclet,' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Entrée Chavi?re', 1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lac du Lou, Chavi?re, Péclet,, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_340_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Entrée Chavi?re', 1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:45
Mapa stránek ...