Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lac du Lou, Chavi?re, Péclet,' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 24 m2 v 6. patře, jižní orientace. A pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x vysunovací lůžko (4 os.), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lac du Lou, Chavi?re, Péclet,, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_340_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 24 m2 v 6. patře, jižní orientace. A pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x vysunovací lůžko (4 os.), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.12.2017 11:50
Mapa stránek ...