Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sarvan' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Výhled na hory a do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sarvan, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_300_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Výhled na hory a do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:46
Mapa stránek ...