Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sarvan' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sarvan, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:07
Mapa stránek ...