Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Soldanelles' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Soldanelles, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 22:01
Mapa stránek ...