Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Astragale' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, západní orientace. Lehátka. Výhled na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Astragale B. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Astragale, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_220_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, západní orientace. Lehátka. Výhled na hory. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Astragale B.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:13
Mapa stránek ...