Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Astragale' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 16 m2 v 2. patře, východní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril fondue set (sýrové fondue)). Koupelna/WC. E-topení. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Astragale, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_220_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 16 m2 v 2. patře, východní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka a stereo přehrávač. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril fondue set (sýrové fondue)). Koupelna/WC. E-topení. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:04
Mapa stránek ...