Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Astragale' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Severní orientace. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Budova A. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Astragale, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Severní orientace. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Budova A.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 03:35
Mapa stránek ...