Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Origanes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). 2x koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 20 (kryté ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Origanes, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_200_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). 2x koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 20 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 16:57
Mapa stránek ...