Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Origanes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. V podzemní garáži: box 23. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Origanes, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. V podzemní garáži: box 23.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:13
Mapa stránek ...