Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Genepi' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka (140 cm), 1x místo ke spaní a TV. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Možnosti spaní odpovídá vysouvací lůžko ((80 x 190 cm) pro 1 osobu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Genepi, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka (140 cm), 1x místo ke spaní a TV. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Možnosti spaní odpovídá vysouvací lůžko ((80 x 190 cm) pro 1 osobu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 14:46
Mapa stránek ...