Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gentianes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře, západní orientace. Úplně renovovaný, velmi pěkné zařízení: velký vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gentianes, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_110_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře, západní orientace. Úplně renovovaný, velmi pěkné zařízení: velký vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:19
Mapa stránek ...