Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Asters' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV a elektrické rolety. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům B4, přímo u sjezdovek. Byt na úrovni vchodu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Asters, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_100_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV a elektrické rolety. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům B4, přímo u sjezdovek. Byt na úrovni vchodu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:22
Mapa stránek ...