Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Asters' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Úplně renovovan v roce 2014, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Vstup s posuvnými dveřmi s 1 x 1 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Asters, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_100_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Úplně renovovan v roce 2014, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Vstup s posuvnými dveřmi s 1 x 1 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:46
Mapa stránek ...