Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Asters' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka a elektrické rolety. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Balkon, jižní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Asters, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_100_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka a elektrické rolety. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Balkon, jižní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Budova C5, 30 m od sjezdovek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:12
Mapa stránek ...