Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Asters' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a rádio. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená velká galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Garáž č. 440. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Apartmá se nachází ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Asters, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a rádio. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená velká galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. Garáž č. 440. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Apartmá se nachází v 1. patře residence, ale ve 4. patře v návaznosti na sjezdovku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 20:45
Mapa stránek ...