Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Moranches' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový byt 145 m2 v 3. patře. Zkosený, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), sprcha. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna/sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/sprcha, 2x WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. I ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Moranches, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_550_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový byt 145 m2 v 3. patře. Zkosený, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), sprcha. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna/sprcha/WC. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/sprcha, 2x WC zvlášť. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Dřevo není k dispozici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:33
Mapa stránek ...