Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Enclave I et J' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 23 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Enclave I et J, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_500_28/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 23 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 15:58
Mapa stránek ...