Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Br?laz' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 2x místo ke spaní (2 x 80 cm). Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Br?laz, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_400_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 2x místo ke spaní (2 x 80 cm). Balkon, jižní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:14
Mapa stránek ...