Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Combettes D et E' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový podkrovní byt 48 m2 v 4. patře. Zkosený, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1301 (kryté). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Combettes D et E, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_170_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový podkrovní byt 48 m2 v 4. patře. Zkosený, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1301 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:26
Mapa stránek ...