Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pierres Blanches F et H' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Budova F. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pierres Blanches F et H, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_140_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Budova F.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:13
Mapa stránek ...