Ubytování ve Francii, Les Contamines (Savojsko - Horní Savojsko) v apartmánu 'Pierres Blanches F et H'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Pierres Blanches F et H, Les Contamines
★★

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Les Contamines

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Les Contamines
Číslo objektu: FR7455.140.20
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_140_20/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.075,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, východní orientace balkon, jihovýchodní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Pierres Blanches F et H', 4-podlažní. Ve čtvrti le Lay, 1.7 km od centra. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 200 m, autobusová zastávka 350 m, termální bazén 'Thermes de Saint-Gervais' 14 km. Golfové hřiště 1.5 km, tenis 1.5 km, jízdárna 2 km, lyžařské centrum 350 m, lyžařská škola 200 m, běžkařské stopy 100 m, kluziště 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Domaine évasion Mont-Blanc. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě St Gervais, 9 km. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Les Contamines:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.164 - 2.500 m n.m.
Klidná horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 1'100 obyvatel, v kotlině, 30 km od Meg?ve, 85 km od Genf, 7 km od St. Gervais. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, kino.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty, 4 km. Jezero ke koupání, mírný sklon dolů. Kánoe, rafting. Tenis (8x venkovní kurt 4 km). Minigolf 4 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. 1x kabinková lanovka, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti od 1 let.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Evasion Mont Blanc. 2x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 12x vleky, 4x dětské vleky. 47x lyžařské sjezdovky, celkem 120 km (45 % lehkých, 30 % střední obtížnosti, 25 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 5 let, lyžařská školka pro děti od 1 rok. Bežkařské tratě celkem v délce 156 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. 2x sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, curling. Další lyžařská střediska: Saint-Gervais 7 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:23
Mapa stránek ...