Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pierres Blanches F et H' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: TV jen FR. Budova F. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pierres Blanches F et H, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_140_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: TV jen FR. Budova F.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:52
Mapa stránek ...