Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cimes d'Or A, B et C' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Contamines. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 2 (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Budova A. Parkování v suterénu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cimes d'Or A, B et C, Les Contamines

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7455_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 2 (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Budova A. Parkování v suterénu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:40
Mapa stránek ...