Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bochate' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Botti?res. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře, jižní orientace. Pěkné zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), TV. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Kabina s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Malý balkon. Výhled na hory a na sjezdovku. Byt se nachází v budově A. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bochate, Les Botti?res

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7377_110_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře, jižní orientace. Pěkné zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), TV. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Kabina s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Malý balkon. Výhled na hory a na sjezdovku. Byt se nachází v budově A.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:10
Mapa stránek ...