Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Bochate' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Botti?res. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 19 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Vstup s 1x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Koupelna/WC. Výhled na krajinu. Byt je v budově B. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Bochate, Les Botti?res

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7377_110_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 19 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Vstup s 1x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Koupelna/WC. Výhled na krajinu. Byt je v budově B.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:50
Mapa stránek ...