Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Namasté' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Grand Bornand. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Trávník. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Namasté, Le Grand Bornand

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7424_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Trávník. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:44
Mapa stránek ...