Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vostok Zodiaque' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Lehátka. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vostok Zodiaque, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_800_71/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko a 1x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Lehátka. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:29
Mapa stránek ...