Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vostok Zodiaque' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vostok Zodiaque, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_800_70/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 10. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 23:02
Mapa stránek ...