Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vostok Zodiaque' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na balkon, východní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vostok Zodiaque, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_800_69/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na balkon, východní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 12:33
Mapa stránek ...