Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vostok Zodiaque' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 8. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Nika se závěsem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Velmi pěkný výhled na sjezdovku, na bazén a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vostok Zodiaque, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_800_42/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 8. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). Nika se závěsem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Velmi pěkný výhled na sjezdovku, na bazén a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:51
Mapa stránek ...