Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vostok Zodiaque' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 16 m2 v 16. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm), TV. Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Severní orientace. Výhled do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vostok Zodiaque, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_800_39/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 16 m2 v 16. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm), TV. Malý kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Severní orientace. Výhled do údolí. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 22:26
Mapa stránek ...