Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'LES ALPAGES DU CORBIER' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x pokoj s 1 x 1 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem. Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Částečný výhled na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu LES ALPAGES DU CORBIER, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x pokoj s 1 x 1 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem. Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Částečný výhled na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 23:37
Mapa stránek ...