Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lunik Orion' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Jižní orientace. Výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lunik Orion, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_510_23/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (malá trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Jižní orientace. Výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:02
Mapa stránek ...