Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lunik Orion' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 18. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lunik Orion, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_510_22/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 18. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 13:26
Mapa stránek ...