Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Apollo' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup s (80 cm, v délce 190 cm), 2x sklápěcí lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Výhled na sje ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Apollo, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_410_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup s (80 cm, v délce 190 cm), 2x sklápěcí lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 11:51
Mapa stránek ...