Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 1. patře, severní orientace. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Lehátka. Výhled do údolí. K dis ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_62/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 1. patře, severní orientace. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Nika s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Lehátka. Výhled do údolí. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:16
Mapa stránek ...