Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře, jižní orientace. Renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elek ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_60/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře, jižní orientace. Renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, raclette gril fondue set (sýrové fondue)). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:27
Mapa stránek ...