Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 22 m2 v 18. patře, severní orientace. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_59/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 22 m2 v 18. patře, severní orientace. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:01
Mapa stránek ...