Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 12. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_44/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 12. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 08:36
Mapa stránek ...