Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 12. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (SENSEO) extra). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_44/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 12. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (SENSEO) extra). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:01
Mapa stránek ...