Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 28 m2 v 15. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD a elektrické rolety. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_21/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 15. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD a elektrické rolety. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:46
Mapa stránek ...