Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_16/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na sjezdovku. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 11:35
Mapa stránek ...