Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pegase Phenix' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (80 cm), TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pegase Phenix, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_310_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (80 cm), TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace. Výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:46
Mapa stránek ...