Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ariane' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ariane, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_300_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:45
Mapa stránek ...