Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ariane' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ariane, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_300_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 2. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka), DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 06:05
Mapa stránek ...