Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cosmos' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 v 6. patře, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cosmos, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_120_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 6. patře, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 00:56
Mapa stránek ...