Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cosmos' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 7 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cosmos, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV. Nika s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 7 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 04:14
Mapa stránek ...