Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soyouz Vanguard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 19. patře. Velmi pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, severozápadní orientace. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), umyvadlo a WC zvlášť. Vstup na balkon, severozápadní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soyouz Vanguard, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_100_73/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 19. patře. Velmi pěkné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, severozápadní orientace. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), umyvadlo a WC zvlášť. Vstup na balkon, severozápadní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Parketové podlahy. Velmi pěkný panoramatický výhled na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:09
Mapa stránek ...