Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soyouz Vanguard' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Le Corbier. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 44 m2 v 18. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). 2x sedací vana/WC. Parketové podlahy. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soyouz Vanguard, Le Corbier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7370_100_65/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 44 m2 v 18. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). 2x sedací vana/WC. Parketové podlahy. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:27
Mapa stránek ...